Výdělek na Aukro.cz

Špičková a dlouhodobě ověřená možnost výdělků pro všechny. Aukční systém, kde můžete prodávat své i kupovat cizí věci a navíc ještě slušně vydělat na partnerském programu.

Pokud na své stránky umístíte banner, bude Vám Aukro platit 0,70 Kč / kliknutí na jejich banner (bude vygenerován po registraci) a dále 150 Kč / každého zaregistrovaného prostřednictvím Vašeho banneru. Stránky s běžnou návštěvností tak dokáží přivydělat několik tisíc měsíčně, hodně navštěvované stránky i postatně více.

Navíc můžete často po registraci i něco vyhrát - Aukro často dělá akce s cenami.

Zaregistrujte se a možná vyhrajte MP3 přehrávač!

Pro Vaši propagaci nabízí Aukro velkou řadu zajímavých bannerů, které můžete zdarma vygenerovat a vložit na Vaše stránky. Pokud máte zájem, využijte výše uvedený banner a poté na zobrazené stránce vyberte nahoře ikonku Registrace a zaregistrujte. Poté můžete pokračovat do partnerského programu (odkaz dole). Během pár dnů Vám od Aukra dorazí dopis s aktivačním kódem - stačí postupovat podle přiloženého návodu.

 

Partnerský program Aukra

 

Co to je partnerský program? Partnerský Program umožnuje každému propagovat Aukro pomocí bannerů umístěných na jeho WWW stránkách. Za každé kliknutí na banner dostanete 0,70 Kč, pokud se daný uživatel následně i zaregistruje a aktivuje svůj účet, dostanete dalších 150 Kč.

Kdo se může zúčastnit partnerského programu? Každý, kdo má WWW stránky a je registrovaným uživatelem Aukro.cz.

Jak vydělávat? Stačí se zaregistrovat do Partnerského Programu, vybrat banner nebo vyhledávací panel a umístit jej na svou WWW stránku. To je všechno! Pro registraci klikněte na červený banner vlevo.

 

Klíčová slova této stránky, prostřednictvím kterých můžete tuto stránku jednoduše najít ve vyhledávačích: Aukce OnLine, aukro.cz, aukce, peníze, vydělat peníze, počítače, knihy, mince, známky, suvenýry, hudba, tácky, telefony, mobil, starožitnosti, šperky, sběratelství