Jak vydělat na internetu?

Možností je mnoho, pamatujte však, že opravdu fungujících možností je jen pár. A výběr těch nejlepších Vám přinášíme.

Citát dne: “Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stejská, chtějí se rozmnožovat.” - Edward Albee

Aukro - aukce pro každého

Špičková a dlouhodobě ověřená možnost výdělků pro všechny. Aukční systém, kde můžete prodávat své i kupovat cizí věci a navíc ještě slušně vydělat na partnerském programu. Pokud na své stránky umístíte banner, bude Vám aukro platit 0,70 Kč / kliknutí na jejich banner (bude vygenerován po registraci) a dále 150 Kč / každého zaregistrovaného prostřednictvím Vašeho banneru. Stránky s běžnou návštěvností tak dokáží přivydělat okolo 1000 - 8000 Kč měsíčně, hodně navštěvované stránky i postatně více - desítky tisíc.

Navíc můžete často po registraci i něco vyhrát - Aukro často dělá akce s cenami. Pokud se chcete zaregistrovat, máte jedinečnou šanci pomoci následujícího banneru. Poté zvolte ikonu Registrace a zaregistrujte se.

Aukro.cz  

Podrobnější informace a možnost registrace najdete ZDE.


Invia - dovolená pro každého

Invia je největší český zprostředkovatel dovolených. Více než polovina internetově zprostředkovaných zájezdů je v režii této agentury. Tak vysoké číslo by samozřejmě nezvládla bez pomoci Vás. Po registraci můžete začít velmi slušně vydělávat. Dostanete až 1,50 Kč za kliknutí na jejich banner a 1 procento z každého prodaného zájezdu. Běžně tak vyděláte zhruba 1500 Kč za každý prodaný zájezd, šikovně udělané stránky během sezóny dokáží prodat klidně i několik desítek zájezdů.

Pokud si jen chcete vybrat svoji dovolenou bez možnosti dalších výdělků, klikněte zde.

Podrobnější informace a možnost registrace najdete ZDE.